Iš viso: 0.00 €

5 visada tvarkingos kapavietės patarimai

Norint, kad kapavietė visada būtų tvarkinga ir prižiūrėta, reikia skirti daug laiko? Netiesa, tereikia įgyvendinti keletą žingsnių įrengiant artimojo kapavietę. Dalinamės penkiais patarimais, kurie užtikrins tvarkingą kapavietės vaizdą visus metus.
 

1. Kapavietės dengimas granito plokšte

 Kapų dekoravimo galimybės ir variantai priklauso nuo požiūrio ir fantazijos. Tačiau pastarojo meto du populiariausi – tai dalinis arba pilnas kapavietės dengimas granito plokšte. Pirmiausia, nes tai palengvina kapavietės priežiūrą – nereikia laistyti gėlių, nerimauti ar jų neperkaitino saulė. Granito plokštę itin lengva prižiūrėti, o jei pasirinksite granitą su margu raštu – nereikės nerimauti ir dėl dulkių. Jų tiesiog nesimatys.


 

2. Daugiamečiai augalai

 Retai lankomoms kapavietėms siūlome rinktis daugiamečius augalus, tokius kaip: viržiai, šilropės, citrinis ir paprastasis čiobrelis. Kapavietė visada žaliuos, o priežiūros tam reikės skirti minimaliai. Dar viena, vis labiau populiarėjanti tendencija, palengvinanti kapavietės priežiūrą – kokybiški dirbtiniai augalai, kurie tik prilietus atskleidžia, kad yra netikri. Tačiau net ir jas renkantis, reikėtų atkreipti dėmesį ar jos atlaikys permainingus orus: vėją, sniegą, lietų, saulę.


 

3. Šviesios spalvos

 Įrengiant kapavietę vertėtų apsvarstyti ir šviesių spalvų ar skirting atspalvių kombinacijas. Ant pastarųjų kur kas mažiau matosi dulkės nei ant kapavietės, kurioje dominuoja juodos spalvos granitas.

4. Skalda

 Pats populiariausias kapavietės sutvarkymo būdas – skalda dengti kapai. Jų priežiūra itin nesudėtinga, o ir įrengimas nebrangus. O po skalda yra dedamas specialus paklotas, kurio pagalba galima suformuoti vandens nubėgimą per visą kapavietę, link gėlynų. Todėl reikia rečiau laistyti.

5. Patikėti priežiūrą profesionalams

Jei visgi norite, kad kapavietė atrodytų ištaigingai ir keistųsi kartu su metų laikais – kreipkitės į mūsų komandą.