Iš viso: 0.00 €

Kapų tvarkymo pavyzdžiai

Laidojant artimą žmogų norisi surasti geriausią sprendimą, kaip sutvarkyti kapą. Tačiau tuo sunkiu laikotarpiu gali būti sudėtinga išsirinkti. Jei širdį veria sielvartas – mažų mažiausiai norisi galvoti apie granito spalvą ir paminklo formą. Todėl tegu kapų tvarkymo dizainas būna patikėtas įmonei „Tyli kalva“. Profesionalios komandos dėka bus sukurtos labiausiai jums tinkančios kapų tvarkymo idėjos.
 
Įmonėje gaminami granito gaminiai: paminklai, antkapiai, borteliai ir kitos granito detalės. Taip pat sukuriamas kapų tvarkymo dizainas, pasirūpinama pagamintų gaminių sumontavimu kapinėse. Atliekamas ir kapų restauravimas, atnaujinami seni granito gaminiai.
 
Sunku nuspręsti, kaip tvarkyti kapą, kokį paminklą ir antkapį išsirinkti – gal jums padės šios kapų tvarkymo idėjos. Visose nuotraukose – įmonės „Tyli kalva“ atlikti darbai. Pavyzdžiuose matyti, kad galima rinktis įvairių spalvų granitą, vienos ar kelių dalių paminklą, antkapį ir pamatyti kitų kapų tvarkymo idėjų. Klientams užsakius kapai buvo papuošti skaldele ar gludintais akmenukais.
 
Jei vis dėlto šios kapų tvarkymo idėjos jums nepatiktų, kviečiame užsisakyti unikalų dizainą. „Tyli kalva“ dizainerė ir visa komanda padės išpildyti jūsų norus. Galite mums pateikti internete rastas kapų tvarkymo nuotraukas ar tiesiog išsakyti mintis – kartu rasime geriausią sprendimą! Susisiekite su mumis ir jums bus pateikti išsamesni paminklų pavyzdžiai ir kainos. O, jei norėtumėte pabendrauti gyvai ir pamatyti daugiau granito gaminių – pakviesime užsukti į mūsų biurą Vilniuje.
 
Kapų tvarkymo nuotraukos labai greitai plinta internete. Todėl idėjų kviečiame paieškoti ir čia. Gal jums patiks visas dizainas, o gal atrasite gražią detalę ar tik spalvą. Nukopijuokite ir atsiųskite mums kapų tvarkymo nuotraukos adresą. Galėsime atrašyti ir pakomentuoti, ar įmanoma pagaminti tokį variantą, patarsime, ką reiktų keisti. Tinka viskas – iškarpa iš žurnalo, telefonu ar fotoaparatu daryta nuotrauka! Svarbiausia, kad kartu būtų atrastas labiausiai jums tinkantis ir patinkantis kapų tvarkymo dizainas.
 
Beje, jums nereikės papildomai vargti ir ieškoti meistrų, kurie atvežtų paminklą ir antkapį į kapines bei viską įtvirtintų. Įmonės „Tyli kalva“ profesionalūs darbuotojai išlies pamatus ir viską sumontuos tiksliai taip, kaip norės klientas.
 
Dirbame visoje Lietuvoje. Pagamintus granito gaminius galime atvežti į tolimiausią kampelį. Paslaugas teikiame ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.