Iš viso: 0.00 €

Raidžių ir portretų kalimas

    
Įvairūs kapavietės elementai leidžia perteikti mūsų atsiminimus bei sukurti dar stipresnį velionio atminimą. Nuo senų laikų vienas populiariausių būdų tai padaryti - kaltos raidės, kuriomis užrašoma ne tik velionio vardas ir pavardė, bet ir kita informacija kapavietėje. Jūsų pasirinktas atminimo tekstas, prasmingi žodžiai gali būti norimo rašto, pločio, storio ir net gylio. Šių laikų technologijos leidžia raides nudažyti ilgaamžiais dažais arba galima tvirtinti bronzos raides.
 
Taip pat vizualiai sujungti kapavietę su paminklu į vieną memorialinę erdvę galime pasitelkę portreto kalimą. Šis paminklo aksesuaras sukuria antkapiui išskirtinumo, harmonijos ir artumo jausmą bei sustiprina mūsų atsiminimą. Žinoma, kalamas gali būti ne tik portretas ar nuotrauka. Kapavietėje taip pat galime iškalti ir su vėlionio pomėgiais susijusius atributus: knygą, krepšinio aikštelę, lėktuvą ir t.t.
 
Raidžių ir portreto kalimą, ant paminklo ar kitų kapavietės elementų, galime atlikti tiek kuriant naują kapavietę, tiek norint atnaujinti ar net renovuoti jau seniau pastatytą. „Tyli kalva“ komandoje turime profesionalų meistrą, kuris puikiai valdo formas ir šriftus, todėl tinkamiausią dizainą pasirinkti nebus sunku, o sėkmingu ir ilgaamžiu rezultatu galėsite džiaugtis ilgai.

Raidžių kalimą ant paminklo galite užsisakyti susisiekę su meistru:      Andrius    +370 684 821 95      andriausraides@gmail.com
          
Daugiau apie raidžių kalimą galite sužinoti čia.