Iš viso: 0.00 €

Skulptoriaus paslaugos

Norėdami įgyvendinti visus klientų norus, į komandą priėmėme dar vieną narį – profesionalų skulptorių-menininką Džiugą.

Mokytis amatų, dirbti su įvairiomis medžiagomis Džiugas pradėjo dar mokykloje. Vėliau tęsė studijas Vilniaus dailės akademijos Skulptūros katedroje. Šiuo metu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje galima išvysti Džiugo darbų parodų, 2019 metais Kaune planuojama pristatyta jo kūrinių asmeninė paroda.

Dabar įmonėje „Tyli kalva“ galėsite dar lengviau užsisakyti unikalų gaminį. Išskirtiniai paminklai, antkapiai ar kiti granito gaminiai bus kuriami su menininko pagalba. Būtent todėl, įgyvendinti jūsų viziją bus dar lengviau.
Skulptorius teigia, kad šiuo metu „ant bangos“ minimalistiniai paminklai ir antkapiai, kaip visada populiari juoda spalva, lygios formos. Tačiau Džiugas klientus kviečia ieškoti ir kitokių variantų. „Kapinės – vieta, kurioje prisimename išėjusius artimuosius. Tad visai prasminga ir gražu, jei velionio būdas ir charakteris atsispindi paminkle ir antkapyje. Kartu su klientu visada stengiuosi atrasti spalvas, formas, kurios padėtų gražiai prisiminti artimąjį, tam tikras jo būdo savybes“, – teigia skulptorius.

skulptura paminklas balandis

Norite unikalaus paminklo ir antkapio? Susisiekite su mumis – išklausysime, patarsime ir kartu įgyvendinsime jūsų viziją!