Iš viso: 0.00 €

Paminklų ir antkapių gamyba

Tūkstančius metų akmuo simbolizavo amžinybę ir buvo dedamas ant kapo, kaip atminties ir didelės pagarbos ženklas. Ši tradicija išliko iki pat šių dienų. Dabar antkapių ir paminklų gamyba itin moderni – technologijų amžius leidžia sukurti tikrus meno kūrinius iš natūralaus akmens per labai trumpą laiką. Įmonės „Tyli kalva“ gaminami paminklai ir antkapiai šiuolaikiški, iš natūralaus granito, atitinka visas pasaulines paminklų gamybos tendencijas ir madas. Užsiimame didmenine ir mažmenine paminklų ir antkapių bei apdailos medžiagų prekyba.
 

paminklu gamyba
 

Mūsų paminklai ir antkapiai gali būti vienos, dviejų ar net trijų dalių, pagaminti iš skirtingų atspalvių natūralaus akmens. Galite rinktis iš dešimčių įvairių dydžių ir formų paminklų bei antkapių, kad savo artimųjų kapą padarytumėte išskirtiniu ir parodytumėte visą deramą pagarbą.
 
Išsirinkti paminklo ar antkapio dizainą galite trimis būdais:
1) Pasiūlysime mes. Kadangi paminklų gamyba užsiimame jau daug metų, esame sukaupę begalę paminklų dizainų pavyzdžių.
2) Jūs atsinešite pavyzdį. Turite patikusio kapo / paminklo / antkapio nuotrauką ar pavyzdį matėte internete? Parodykite jį mums ir mes sukursime tokį patį dizainą.
3) Sukursime kartu. Norite gražaus paminklo / antkapio, bet nežinote, nuo ko pradėti? O gal turite paminklo viziją galvoje, tačiau nežinote, kaip ją iki galo išpildyti. Profesionali mūsų dizainerė išklausys jūsų, išsiaiškins, kokie paminklai ir antkapiai jums patinka, o kokie ne, patars ir padės realizuoti jūsų mintis. Paminklo kūrimo metu atsiųsime jums 3D vizualizacijas. Galėsite beveik realiai pamatyti būsimą paminklą, pasitarti su artimaisiais ir išsirinkti labiausiai patikusį.
 
Mūsų parduodami paminklai ir antkapiai yra iš granito, kuris importuojamas iš Švedijos, Indijos, Suomijos, Rusijos ir kitų šalių, turtingų šiomis iškasenomis. Granitas paprastai yra unikalus akmuo, nes kiekviena tekstūra yra skirtinga. Nerasite dviejų tokių pačių paminklų, net jei ir jų forma bus vienoda.
 
Kiek kainuos antkapių ir paminklų gamyba, priklauso nuo gaminių išmatavimų – aukščio, storio, pločio, taip pat ir dalių skaičiaus. Trijų dalių paminklai yra brangiausi, nes jų gamybai sunaudojama daugiau akmens.
 
Taip pat teikiame ir paminklų bei kapaviečių projektavimo bei restauravimo paslaugas. Mūsų profesionalūs ir patyrę meistrai paruošia visą kapavietės projektą, pastato pasirinktą paminklą, iškala reikalingus užrašus.
 
Sunku išsirinkti paminklą? Susisiekite su mumis jau dabar – po trumpo pokalbio padėsime pasirinkti tinkamiausią paminklą jūsų artimo žmogaus kapui.