Iš viso: 0.00 €

Dizainerės konsultacijos

Klientų vizijos ir lūkesčių išpildymas – vienas svarbiausių mūsų uždavinių. Todėl “Tyli kalva” komandoje tik savo srities specialistai ir profesionalai, dirbantys su granitu bei kitais akmenimis jau ne vienerius metus.

Viena jų – dizainerė Monika Žukauskaitė, kuri pabaigusi architektūros studijas, vedama smalsumo bei noro išmokti valdyti akmenį, kurti granito produktus – atrado paminklų kūrimo ir gamybos sritį. Ir jau penktus metus “Tyli kalva” komandoje dirbanti Monika, sako, kad geriausias mokytojas yra patirtis, kuri kiekviena dieną tik didėja, o profesionalių kolegų būryje – kiekvieną dieną mokosi vieni iš kitų ir tobulėja nepavejamu greičiu.

Dizainerės darbas su akmenimis – kūrybinis procesas: nuo klientų poreikių, vizijos išklausymo iki bendros idėjos išgryninimo ir įgyvendinimo. Šis procesas Moniką įtraukia visu šimtu procentu, galbūt tai ir yra sėkmingų istorijų ir teigiamų klientų atsiliepimų paslaptis?

Monika atvirauja, kad kaip ir bet kurioje dizaino srityje, taip ir kūryboje su akmenimis – svarbiausia yra pasirinkti tarpusavyje derančias medžiagas bei vientisą kapavietės stilistiką. Koks tai stilius? Žinoma tai priklauso nuo kiekvieno kliento noro, poreikių ir įsivaizdavimo. Galima įrengti tiek itin prabangią kapavietę su daugybe elementų, tiek minimalistinio stiliaus kapavietę, kurioje detalių beveik nebus. Pastarasis kapavietės įrengimo būdas šiuo metu yra labai populiarus.
Žinodami, kaip sunku išsirinkti paminklą ar antkapį, siūlome pasikliauti mūsų dizainerės patirtimi. Monika atsakys į visus rūpimus klausimus ir atsižvelgdama į jūsų norus, padės išsirinkti tinkamiausią variantą.