Iš viso: 0.00 €

Kapaviečių restauravimas

Laikas negaili nieko – net akmens, kuris atrodo yra amžinas. Deja, rūgštūs lietūs, natūrali korozija ir nuolatinė žmonių veikla kapinėse – pagrindinės priežastys, dėl ko pasikeičia kapavietės išvaizda. Ją atstatyti ir prikelti kapą naujam gyvenimui padės kapavietės, antkapių ir paminklų restauravimas.
 


 

Restauruojame ir atnaujiname senus ar apgadintus paminklus, antkapius ir kapavietes. Paminklų atnaujinimas vykdomas vietoje arba mūsų dirbtuvėse. Paryškiname užrašus, atnaujiname kryželius, stulpelius, kitus apdailos elementus.

Kapaviečių, antkapių ir paminklų restauravimas yra labai individualus procesas. Jei kapu nebuvo rūpinamasi dešimtmetį ar ilgiau, turime jį apžiūrėti. Mūsų meistrai įvertins darbus, kuriuos reikia padaryti, kad kapavietė būtų sutvarkyta tinkamai.
 

Kapavietės restauravimas apima šiuos darbus:

➤ Paminklų restauravimas ir jų dalių atnaujinimas, pastatymas;

➤ Antkapių / granitinių plokščių atnaujinimas ar pakeitimas;

➤ Kapavietės dengimas granito plokštėmis ant senojo antkapio;

➤ Paminklų mažosios architektūros pakeitimas (kryželiai, stulpeliai, kiti apdailos elementai);

➤ Užrašų ant paminklo išvalymas ir paryškinimas;

➤ Specialios granitinės lentelės pritvirtinimas (jei norima senus užrašus pašalinti ir vietoj jų parašyti naujus);

➤ Paminklo granitinės apdailos atnaujinimas;

➤ Ir kiti restauravimo darbai.

 

Kapaviečių, antkapių ar paminklų restauravimas įmonės „Tyli kalva“ meistrų gali būti atliktas pagal kiekvieno užsakovo poreikius ir galimybes. Paminklus ir kitus akmeninius kapavietės elementus atnaujiname savo partnerių dirbtuvėse, todėl darbus galime atlikti išties greitai. Mūsų meistrai dirba visoje Lietuvoje.

 

Susisiekite su mumis jau dabar ir papasakokite apie kapą, kurį norite restauruoti – duosime keletą patarimų ir pakonsultuosime visais restauravimo klausimais. Skambinkite arba rašykite užklausą žemiau nurodytoje formoje.