Iš viso: 0.00 €

Skalda kapams

Tinkamai parinkta dekoratyvinė skalda kapams ne tik pagyvina kapavietės dizainą, bet gali tapti ir vienu iš jos akcentų. Jūsų pasirinkimui siūlome „Tyli kalva“ specialistų atrinktus dekoratyvinės skaldos variantus.

Mūsų siūloma akmens skalda skiriasi ne tik dydžiu bet ir plačia spalvine gama.
 
Vienas svarbiausių žingsnių dekoruojant kapavietę akmens skalda – tinkamas vietos paruošimas. Tam, kad kintančios oro sąlygos nepaveiktų akmens, reikalingas geras drenažas. Užtikrindami vandens nutekėjimą, išvengiame akmens spalvos pokyčių bei samanojimo. Ne ką mažiau svarbus dalykas – apsauga nuo augmenijos. Dengdami kapavietę skaldele, sutankiname gruntą bei padengiame jį aukščiausios kokybės geotekstile (200 g/m2). Itin stipri ir patvari, ji užkerta kelią augalams, o joje esančios adatos dydžio skylutės leidžia vandeniui nutekėti.
 
Renkantis akmens skaldą, svarbu atsižvelgti į reljefą, gruntą, šalimai esančius kapus, augaliją bei apšvietimą. Jei netoli kapo auga medžiai, praktiškesnis variantas – smulki skalda. Ji neturi tarpų, todėl joje nesikaupia nukritę lapai ar spygliai, tokia skalda taip pat yra lengvai prižiūrima. Suderinę akmens skaldą su paminklu bei kitais elementais, suteiksite kapavietei šviežią, tvarkingą bei išpuoselėtą išvaizdą.
 
Mūsų tikslas – gražus jūsų artimojo kapas, todėl jums išsirinkus akmens skaldą, profesionalūs „Tyli kalva“  meistrai atveš gaminius į kapines, paruoš žemę, padengs ją specialia plėvele bei supils skaldą.
 

DUK apie skaldą

Kaip atnaujinti kapą su skalda?
Jei nutarėte atnaujinti visą kapo dizainą – galime jums parengti ir kelias skirtingas vizualizacijas. Variantuose gali skirtis ne tik granito gaminių ir skaldos spalva, bet ir išsidėstymas su kitais elementais. Galėsite palyginti, pasitarti su artimaisiais ir išsirinkti labiausiai tinkantį variantą.

Ar galima apžiūrėti skaldą gyvai?
Jei interneto svetainėje jums sunku išsirinkti akmens skaldos spalvą ir dydį, kviečiame apsilankyti mūsų biure, Vilniuje ar Elektrėnuose. Padėsime išsirinkti jums tinkamiausią variantą. Prieš atvykdami, būtinai paskambinkite mums susitarti dėl vizito.