Iš viso: 0.00 €

Produkcija

Išskirtiniai, vienos, dviejų ar net trijų dalių paminklai iš granito. Kuriame unikalų dizainą – pagaminsime tiksliai tokį paminklą, kokio norėsite!      
Kruopščiai atrinktos, atkeliavusios iš tolimiausių kraštų (Brazilijos, Indijos) unikalių raštų granito plokštės. Klientams siūlome tik aukščiausią
Neturite laiko galvoti apie kapo dizainą? Tuomet apžiūrėkite jau paruoštus pasiūlymus. Šie antkapių, paminklų komplektai gaminami greičiau.        
Norite padengti kapą dekoratyviniais akmenukais - mes siūlome įvarių dydžių ir spalvų gludintus akmenukus
Siūlome įvairių dydžių, rūšių ir spalvų dekoratyvinę skaldą kapams. Išsirinkite labiausiai tinkantį
Antkapiai, paminklai kapamsgranito plokštėsakmenukaiskalda, borteliai, kryžiai ir maži kryželiai, akmens suoliukai ir kiti granito gaminiai – visus šiuos ir tik pačios aukščiausios kokybės gaminius jums siūlo įmonė „Tyli kalva“. Didelė, kūrybinga komanda dirba tam, kad pasiūlytų labiausiai jums tinkantį pasiūlymą.

Visada stengiamės prisitaikyti prie klientų, tad galime jums pasiūlyti dalyvauti gaminimo procese arba nesivarginti ir visus rūpesčius patikėti mums. Jei norite, galite parodyti mums gaminio pavyzdį, atvažiuoti gyvai apžiūrėti granito raštą ir spalvą, nuspręsti kokios formos, stiliaus bus antkapiai ir paminklai kapams. Tačiau taip pat siūlome tiesiog išsakyti mintis, papasakoti, kaip viską įsivaizduojate ir vėliau tik išsirinkti iš mūsų sukurtų vizualizacijų. 

Svetainėje patalpinti jau sumodeliuoti antkapiai, paminklai kapams, jų komplektai. Tačiau, jei norite unikalaus, išskirtinio dizaino – kreipkitės, sukursime tai, kas labiausiai tiks jums.

Ką reiškia aukščiausia gaminių kokybė? Pirma – labai kruopščiai atsirenkame granitus. Važiuojame į parodas, ieškome naujų tiekėjų. Granitas į dirbtuves Vilniuje atkeliauja net iš Brazilijos, Indijos, Skandinavijos, Rusijos ir kitų šalių. Antra, antkapiai, paminklai kapams gaminami tik iš tokio granito, kuriam galime suteikti ilgaamžę garantiją. Esame užtikrinti, kad gaminiai savaime nesuskils, kad ilgai išlaikys spalvą ir raštą, kad atrodys puikiai, net ir po daugybės metų. Trečia – visus gaminius gaminame specialiose, moderniai įrengtose dirbtuvėse, kur dirba tik kvalifikuoti meistrai. Na ir ketvirta – galime pasiūlyti visą produktų ir paslaugų komplektą vienu metu – turėsite žymiai mažiau rūpesčių!

Puikiai suprantame, kad netekus artimo žmogaus, gali būti sunku viskuo pasirūpinti. Patikėkite bent dalį darbų mums – pažadame geriausią rezultatą!

Įmonėje „Tyli kalva“ ne tik gaminami antkapiai, paminklai kapams, bet ir teikiamos visos susijusios paslaugos: kapaviečių projektavimas, kapų dizainas, granito gaminių atvežimas ir sumontavimas bei senų granito gaminių restauravimas.

Dirbame visoje Lietuvoje. Granito plokštės, antkapiai ir paminklai kapams pristatomi į bet kurią Lietuvos vietą. Paslaugas teikiame ir savaitgaliais.

Kviečiame apžiūrėti mūsų svetainėje esančius pasiūlymus ir susisiekti su mumis. Išklausysime jūsų norų, atsižvelgsime į finansines galimybes ir pasiūlysime geriausią variantą!