Iš viso: 0.00 €

Kapaviečių projektavimas

Kapinės – tai ramybės, susikaupimo, apmastymų ir artimųjų prisiminimo vieta. Vieta, kurioje pamirštame skubėti, sustojame pasimelsti, uždegti žvakę ir apgalvoti gyvenimą. Laidojant artimąjį reiktų pasistengti būtent tokią vietą sukurti – kurioje būtų gražu ir jauku prisiminti velionį. Ir būtent čia mums gali padėti kapų dizainas – kapavietės suprojektavimas nuo viso bendro vaizdo iki mažiausio akmenėlio.
 


Įmonėje „Tyli kalva“ ne tik gaminami paminklai, antkapiai ar kiti akmens gaminiai, bet taip pat atliekamas kapų dizainas – projektuojame kapavietes nuo pamatų iki užrašų graviravimo ant paminklo. Esame solidūs ir patyrę kapaviečių elementų gamintojai, todėl galime pagaminti viską patys per trumpiausią laiką.
 

Kapų dizainas / projektavimas – gana sudėtingas procesas. Reikia atsižvelgti į kapų reljefą, gruntą, šalimai esančius kapus ir augaliją, apšvietimą. Būtina suplanuoti, kaip prie kapo prieiti nešiniems ne tik gėlių vainikais, bet ir statybinėmis medžiagomis. Kokybiškai atlikti visus darbus gali tik savo srities profesionalai.
 

„Tyli kalva“ yra dukterinė akmens dirbinių gamybos kompanijos „Akmenstata“ įmonė. Per daugybę metų esame sukaupę vertingą patirtį, kaip sumontuoti ilgaamžius paminklus ir antkapius iš natūralaus akmens – granito. Taip pat užsiimame ir granito plokščių dengimu.

 

Naudodami šiuolaikines technologijas ir kompiuterines projektavimo programas galime suprojektuoti kapavietę nuo pamato iki pat teksto iškalimo ant paminklo.

 

Kapų dizainas:

➤ Kapinių, kuriose bus kapas, ir vietos jose analizė

➤ Kapavietės projektavimas (viso kapo dydis, forma, vieta)

➤ Paminklo ir antkapio projektavimas

➤ Kryželių, stulpelių ir kitų priedų planavimas

➤ Užrašų ant akmens gaminių planavimas

➤ Granito pasirinkimas

➤ 3D vizualizacijų pateikimas klientui

➤ Gamyba

➤ Tikslus ir kruopštus gaminių sumontavimas kapinėse

 

Meistrams brėžinius atiduodame tik tada, kai viską galutinai suderiname su klientu. Pagaminus paminklą ir antkapį bei kitus priedus lieka tik išlieti pamatus ir viską sumontuoti griežtai pagal brėžinį. Visada siekiame, kad galutinis kapų dizainas būtų toks, kokio pageidauja klientas. Mūsų meistrai dirba greitai, profesionaliai ir diskretiškai.

 

Jūsų pageidavimų gali būti sukurtas ir unikalus kapų dizainas. Norite išskirtinės kapo formos? O gal kapavietę turėtų puošti dar nematytas paminklas ar antkapis? Štai čia atsiskleidžia įmonės „Tyli kalva“ specialistų patirtis ir energija – projektuojant originalias kapavietes ir jas gaminant. Mūsų komandoje dirba patyrę kapaviečių dizaineriai, kurie nuolatos dirba su išskirtiniais užsakymais.

 

Kreipkitės į mus ir mes visada rasime būdą, kad jums būtų sukurtas unikalus, būtent toks, kokio norite Jūs kapų dizainas!