Iš viso: 0.00 €

Apie mus

„Tyli kalva“ – tai veržli, jauna, tačiau taip pat daug patirties turinti komanda. Nuolat siekiame, kad kapų tvarkymas būtų inovatyvus, nuolat domimės naujovėmis: ieškome naujų granitų, pritaikome moderniausias technologijas gamyboje, kuriame unikalius kapų dizainus. Taip pat labai vertiname savo klientus: pas mus galite rasti ne tik kokybiškai atliekamas paslaugas, kokybiškus gaminius, bet ir malonų, šiltą bendravimą.
 
 „Tyli kalva“ komanda taip yra skaidri kainų atžvilgiu. Neskirstome klientų į blogus ar gerus, todėl visiems taikome vienodus paslaugų ir gaminių įkainius. Klientams, kurie paslaugas užsisako iš mūsų ne pirmą kartą, pritaikome nuolaidą.
Kapų tvarkymas atliekamas jau ne vienerius metus, todėl puikiai išmanome šiuolaikinius įrengimo standartus. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, darbus atliekame per iš anksto sutartą terminą. Paminklai, antkapiai, kiti granito gaminiai ir mūsų atliktos tvarkymo paslaugos turi garantiją.
Mūsų veikla apima paminklų, antkapių bei jų priedų projektavimą ir gamybą, kapų puošimą ir priežiūrą, kapų pamatų liejimą, trinkelių klojimą ir prekybą akmens gaminiais. Taip pat atliekame akmens poliravimą, raidžių kalimą, portretų kalimą, atnaujiname paminklus ir antkapius.
 

Įmonės „Tyli kalva“ veikla:

➤ Kapų tvarkymas ir projektavimas;
➤ Sudaromas projektas, sukuriamas kapų dizainas;
➤ Gaminami paminklai, antkapiai, kiti granito gaminiai;
➤ Granito gaminių sumontavimas kapinėse;
➤ Kapo papuošimas skalda ar gludintais akmenukais;
➤ Granito gaminių restauravimas.
 

Siūlome itin gausų gaminių pasirinkimą:

Paminklai (vienos, dviejų ar net trijų dalių iš aukščiausios kokybės granito);
Antkapiai (granito plokštės);
➤ Paminklų ir antkapių komplektai;
➤ Tvorelės, borteliai;
➤ Dekoratyvinės skaldos ir gludinti akmenukai.

Kviečiame pasidairyti po paslaugų puslapius, bei užeiti apžiūrėti produkcijos bei atliktų darbų. Galėsite daugiau sužinoti apie atliekamas paslaugas ir įvertinti gaminius.

Kapinių tvarkymo akcija

Įmonei „Tyli kalva“ yra labai svarbūs jos klientai. Mes kartu su jumis siekiame Lietuvos (ir viso pasaulio) kapines padaryti gražesne, švaresne vieta, kurioje būtų gera prisiminti išėjusius artimuosius.

2018 metų spalio pabaigoje, prieš Visų šventųjų dieną ir Vėlines, „Tyli kalva“ suorganizavo tvarkymo akciją. Kartu su Vilniaus savivaldybe atrinkome labiausiai tvarkymo reikalaujančias kapines – Rokantiškių. Jose tvyrojo didžiulė apleista, medžiais ir krūmais apaugusi teritorija. Vakarais pro šią vietą būdavo nejauku praeiti, o dieną matėsi nemažai šiukšlių. Medžiai ir krūmai, mesdami lapus labai teršė šalia esančius kapus.

Susirinkusi „Tyli kalva“ komanda viską sutvarkė. Išpjovėme krūmynus, nukirtome nereikalingus medžius. Taip pat sugrėbėme lapus, šiukšles, nukritusias šakas.

 


 
Teritorija tapo švaresnė ir šviesesnė. Žmonėms, atėjusiems aplankyti kapų, bus kur kas jaukiau. Džiaugiamės galėję prisidėti ir tikimės, kad gerais darbais užkrėsime ir kitus.