Iš viso: 0.00 €

Granito plokstės kapams

Žmogaus gyvenimas bus įamžintas akmenyje. Užrašyta jo gimimo ir mirimo data, paminėti šalia palaidoti giminaičiai. Tam, kad mirusįjį atsimintų dar daug daug kartų. Būtent todėl norisi išrinkti gražų, geriausiai tinkantį akmenį. Mūsų siūlomos granito plokštės yra aukščiausios kokybės, įvairiausių spalvų ir raštų. Kviečiame apžiūrėti ir išsirinkti tinkamiausią.

Granito plokštės "Tyli kalva"


Įmonė „Tyli kalva“ gali jums pasiūlyti plačią granito spalvų, atspalvių paletę, galėsite rinktis iš įvairių raštų. Į Vilniuje įsikūrusį mūsų biurą granito plokštės kapams atkeliauja iš tokių tolimų kraštų kaip Brazilija ar Indija, ten akmens raštai bei atspalviai išties unikalūs. Žinoma turime akmens ir iš Vidurio Europos, Skandinavijos, Rusijos.

Jei interneto svetainėje jums sunku išsirinkti granito spalvą ir raštą, pakviesime apsilankyti biure, Vilniuje. Beveik visus granito plokščių pavyzdžius turime vietoje. Kartu galėsime išrinkti jums tinkamiausią. Žinoma, tik prieš atvykstant būtina paskambinti ir susitarti dėl vizito.

Kad būtų dar paprasčiau išsirinkti granito spalvą – galime jums parengti ir kelias skirtingas vizualizacijas. Variantuose gali skirtis ne tik granito plokštės spalva, bet taip pat ir gaminių forma, išdėstymas. Galėsite palyginti, pasitarti su artimaisiais ir išsirinkti labiausiai tinkantį komplektą.

Jums siūlomos madingiausios, populiariausios granito plokštės. Mūsų komandą sudaro ilgametę patirtį akmens plokščių srityje turintys žmonės. Granito atrinkimas – tai ilgas ir nuoseklus darbas, kontaktų užmezgimas užsienyje, jų palaikymas, naujų tiekėjų paieškos parodose. Mes nuolat ieškome naujovių, parsivežame vis naujų, dar nematytų granitų.

Iš jūsų pasirinktos granito plokštės galime pagaminti ne tik paminklą ar antkapį, bet ir kitus granito gaminius: bortelius, kryželius, suoliuką šalia kapo. Įmonės „Tyli kalva“ komanda gali jums sukurti kapo dizainą, parengti projektą, viską pagaminti, o vėliau ir sumontuoti. Profesionalūs meistrai atveš gaminius į kapines, sutvarkys žemes, išlies pamatus ir viską tiksliai sumontuos.
 
 
Gaminius galime atvežti į bet kurią Lietuvos vietą. Jūsų patogumui dirbame ir šeštadieniais.