Iš viso: 0.00 €

Granito plokstės kapams

Žmogaus gyvenimas bus įamžintas akmenyje. Užrašyta jo gimimo ir mirimo data, paminėti šalia palaidoti giminaičiai. Tam, kad mirusįjį atsimintų dar daug daug kartų. Būtent todėl norisi išrinkti gražų, geriausiai tinkantį akmenį. Mūsų siūlomos granito plokštės yra aukščiausios kokybės, įvairiausių spalvų ir raštų. Kviečiame apžiūrėti ir išsirinkti pačią tinkamiausią granito plokštę kapams.

Granito plokštės "Tyli kalva"

Granito plokštės kapaviečių dengimui atkeliauja iš viso pasaulio

Įmonė „Tyli kalva“ gali jums pasiūlyti plačią granito plokščių spalvų, atspalvių paletę, galėsite rinktis iš įvairių raštų. Į Vilniuje įsikūrusį mūsų biurą granito plokštės kapams atkeliauja iš tokių tolimų kraštų kaip Brazilija ar Indija, ten akmens raštai bei atspalviai išties unikalūs. Žinoma, turime akmens ir iš Vidurio Europos, Skandinavijos, Rusijos.

Išsirinkti granito plokštes antkapiams galite ne tik internetu

Jei interneto svetainėje jums sunku išsirinkti granito spalvą ir raštą, pakviesime apsilankyti biure, Vilniuje arba Elektrėnuose. Beveik visus granito plokščių pavyzdžius turime vietoje. Kartu galėsime išrinkti jums tinkamiausią. Žinoma, tik prieš atvykstant būtina paskambinti ir susitarti dėl vizito.

Kad būtų dar paprasčiau išsirinkti akmens spalvą – galime jums parengti ir kelias skirtingas vizualizacijas. Variantuose gali skirtis ne tik granito plokštės spalva, bet taip pat ir gaminių forma, išdėstymas. Galėsite palyginti, pasitarti su artimaisiais ir išsirinkti labiausiai tinkantį komplektą.

Jums siūlomos madingiausios, populiariausios granito plokštės kapams. Mūsų komandą sudaro ilgametę patirtį akmens apdirbimo srityje turintys žmonės. Granito atrinkimas – tai ilgas ir nuoseklus darbas, kontaktų užmezgimas užsienyje, jų palaikymas, naujų tiekėjų paieškos parodose. Mes nuolat ieškome naujovių, parsivežame vis naujo, dar nematyto granito.

DUK apie granito plokštes:

Ką galima pagaminti iš granito plokštės?

Iš jūsų pasirinktos granito plokštės galime pagaminti ne tik paminklą ar antkapį, bet ir kitus gaminius: bortelius, kryželius, suoliuką šalia kapo. Įmonės „Tyli kalva“ komanda gali jums sukurti kapo dizainą, parengti projektą, viską pagaminti, o vėliau ir sumontuoti. Profesionalūs meistrai atveš gaminius į kapines, išlies pamatus ir viską tiksliai sumontuos.

Kokia granito plokštės kapams kaina?

Kapavietės uždengimas granito plokštėmis yra ilgalaikė investicija, o kaina skaičiuojama individualiai.  GRANITO GAMINIO KAINĄ LEMIA GRANITO KIEKIS, GRANITO RŪŠIS IR APDIRBIMO SUDĖTINGUMAS.
 

Gaminius galime atvežti į bet kurią Lietuvos vietą. Jūsų patogumui dirbame ir šeštadieniais.