Iš viso: 0.00 €

Paslaugos

 
Išėjus artimam žmogui būna sunku suspėti atlikti begalę darbų. Įmonė „Tyli kalva“ gali pasirūpinti kapavietės sutvarkymu nuo projekto sudarymo iki gražios granito plokštės uždengimo. Kapų tvarkymas bus atliktas nepriekaištingai, o jums nereikės sukti galvos dėl papildomų rūpesčių!
 
Visada tvarkingi Jūsų artimųjų kapai.  Mūsų įmonė „Tyli kalva“ siūlo jums paslaugą „Kapaviečių priežiūra“ 
Gaminame, prekiaujame išskirtinio dizaino paminklais ir antkapiais. Moderni paminklų gamyba – rinkitės iš šablonų arba sukurkime dizainą kartu.  
  Rekonstruojame kapavietes, restauruojame senus ar apgadintus paminklus ir antkapius.                          
Projektuojame kapavietes nuo pamatų iki užrašų ant paminklo. Viską suderiname su klientu – kapų dizainas bus atliktas būtent taip, kaip norėsite!      
Reikia pagalbos? Mūsų dizainerė atsakys į visus klausimus. Susisiekite jau
Raidžių ir portreto kalimas ant paminklo ar kitų kapavietės
Ieškote unikalaus sprendimo? Mūsų skulptorius padės jums jį


Jei jau lankotės mūsų svetainėje, tai pirmiausiai norėtume pareikšti užuojautą. Suprantame, kaip skaudu netekti artimo žmogaus. Antra, norėtume jums padėti susitvarkyti su rūpesčiais, iškilusiais po žmogaus mirties. Kapų tvarkymas, kapų projektavimas, kapų dizainas, antkapių ir paminklų gamyba, išskirtinių, unikalių užsakymų vykdymas, granito gaminių restauravimas – šias paslaugas Jums siūlo įmonė „Tyli kalva“.

Mūsų įmonėje kapų tvarkymas yra atliekamas didelės komandos. Turime sukaupę ilgametę šio darbo patirtį. Susisiekę su mumis, Jūs pirmiausiai būsite nukreipti pas dizainerę. Ji profesionaliai sudarys kapo projektą, bus paruoštas kapų dizainas. Padės išsirinkti paminklą, antkapį, spalvas, užrašus. Jei jums nepatiks pasiūlyti paminklų ir antkapių šablonai, įmonė „Tyli kalva“ sukurs jums unikalų, išskirtinį variantą. Viską suderinus, jums bus atsiųstos kelios vizualizacijos – galėsite pasitarti su artimaisiais ir išsirinkti labiausiai patikusį variantą.
 

Jums patvirtinus užsakymą, pradėsime gaminti. Antkapių, paminklų gamyba vykdoma itin modernia technologija. Todėl išgauname tiksliai tokias formas, kokios būna suderintos su klientu. Taip pat renkamės tik aukščiausios kokybės granitą, o gaminiams suteikiame garantiją. Visus gaminius iš granito gaminame Lietuvoje, tad procesas neužtrunka ilgai.
 

Galiausiai, pagaminti antkapiai, paminklai kapams ir kitos detalės nuvežamos į Jūsų nurodytas kapines ir patyrę meistrai viską sumontuoja. Sutvarkomos žemės, išliejami pamatai ir tiksliai pagal projektą įtvirtinami granito gaminiai. Jei klientai pageidauja, kapą galime užpilti pasirinkta skaldele, papuošti kitais elementais. Štai, kapų tvarkymas baigtas.
 

Įmonėje „Tyli kalva“ atliekama ne tik paminklų gamyba, bet ir antkapių – gražios granito plokštės. Artimųjų kapai kitame mieste? O gal net kitoje šalyje? Neturite galimybės jų dažniau aplankyti? Vis galvojate, kaip atrodo kapas, ar neužžėlė žolėmis, gal vėjas prinešė lapų, gal gėlės nudžiūvo? Visas šias dilemas gali išspręsti antkapiai. Siūlome uždengti kapą gražia granito plokšte ir jums niekada nereikės sukti galvos dėl prieš tai išvardintų problemų.
 

Kadangi esame puikiai įvaldę darbą su granitu, galime pasiūlyti ir restauravimo paslaugas. Gali būti, kad per ilgą laiką išbluko užrašai, gal nuskilo paminklo ar antkapio gabaliukas, atsirado įtrūkimų, nubluko spalvos. Gal sujudėjus žemėms paminklas ar antkapis negražiai pakrypo? Visa tai mes galime sutvarkyti. Atnaujinsime užrašus arba pakeisime naujais – uždėsime naują granito plokštelę. Atnaujinsime granito gaminius taip, kad jie atrodys lyg nauji – jūs vėl galėsite džiaugtis gražia, jaukia vieta prisiminti velionį.
 

„Reikia tikėti, kad vaizduotė yra stipresnė už žinias, kad mitai turi daugiau galios nei istorija, kad sapnai įtakingesni nei faktai, kad viltis visada triumfuoja prieš patirtį, kad juokas yra stipriausias vaistas sielvartui gydyti. Ir kad meilė yra galingesnė nei mirtis. Tuomet viskas bus gerai.“ Robert Fulghum