Iš viso: 0.00 €

Prieš ir po rekonstrukcijos

Aiškiausiai atliktus darbus galima pamatyti ir įvertinti palyginus kapų nuotraukas prieš ir po (šiame skyrelyje esantys pavyzdžiai parodo akivaizdžius skirtumus) profesionalios darbuotojų komandos prisilietimo. Peržiūrėję galeriją pamatysite, kaip mūsų įmonė gali sutvarkyti jūsų artimojo kapą.

kapaviete pries ir po
kapaviete pries ir po tvarkymakapas pries ir po rekonstrukcijos 3
pris ir po kapo tvarkymo

kapas pries ir po rekonstrukcijos
kapas pries ir po rekonstrukcijos
pries ir po rekonstrukcijoskapas po rekonstrukcijos
kapas pries ir po rekonstrukcijos 2
kapas pries ir po rekonstrukcijos akapas pries ir po rekonstrukcijos kair
kapas pries ir po rekonstrukcijos 9kapas pries ir po rekonstrukcijos fkapas pries ir po rekonstrukcijos bkapas pries ir po rekonstrukcijos 7


kapas pries ir po rekonstrukcijos datkapas pries ir po rekonstrukcijos e


kapas pries ir po rekonstrukcijos bernard

kapas pries ir po rekonstrukcijos ban
kapas pries ir po rekonstrukcijos baciul
kapas pries ir po rekonstrukcijos k
kapas pries ir po rekonstrukcijos Grigkapas pries ir po rekonstrukcijos j
kapas pries ir po rekonstrukcijos grig 2kapas pries ir po rekonstrukcijos i
kapas pries ir po rekonstrukcijos pazus
kapas pries ir po rekonstrukcijos katil
kapas pries ir po rekonstrukcijos pavliuc

kapas pries ir po rekonstrukcijos andr
kapas pries ir po rekonstrukcijos sekon


Senesni kapai gali būti pertvarkomi ar rekonstruojami norint skirti jų priežiūrai mažiau laiko (anksčiau kapuose būdavo sodinama daugiau augalų, dabar jų mažiau, kad nereikėtų dažnai ravėti ir laistyti, sodinti augalų, o likusią kapo dalį sudaro skaldelė ar granitas) arba norint atnaujinti tai, ką pakeitė bėgantis laikas, sniegas ir lietus – nublukusius užrašus ant paminklų ir kt. Taigi pagrindinis užsakovų tikslas dažniausiai būna supaprastinti kapo priežiūrą (ypač dažnos priežiūros reikalauja kapai, esantys prie medžių, ypač spygliuočių, nes nuolat reikia nurinkti prikritusius lapus ar spyglius) arba restauruoti pasenusius paminklus, tvoreles, plyteles. Per ilgą laiką ant paminklo gali susikaupti samanos, kerpės – tokiu atveju jos pašalinamos. Jei reikia, perbetonuojami pamatai, galima pakeisti paminklo formą, paviršių, pridėti puošybos elementų.

Nuotraukų galerijoje matote, kaip tokie tikslai įgyvendinami, kokios priemonės naudojamos. Galbūt peržiūrėjus pavyzdžius jums kils idėjų, kaip turėtų atrodyti jūsų artimojo kapas, galėsite aiškiau įsivaizduoti, kaip atrodo mūsų atlikti darbai.

Įdomu: senovėje, etnologų teigimu, kaimo žmonės taip pat kaip ir mes šiandien neturėdavo daug laiko kapų priežiūrai, todėl ant kapo augdavo tik žolė ir koks nors vienas pasodintas krūmas (paprastai bijūnas ar diemedis), o gėlių darželiai būdavo tik prie namų.