Iš viso: 0.00 €

Paminklai kapams


Įmonėje „Tyli kalva“ paminklai gaminami iš aukščiausios rūšies granito. Galite rinktis vienos, dviejų ar trijų dalių paminklus. Žemiau kviečiame apžiūrėti mūsų jau paruoštus paminklus. Tačiau, jei jie nepatiks, galime jums sukurti unikalų, išskirtinį paminklą. Kūrybinga ir profesionali įmonės komanda padės išpildyti visus norus, kad būtų gera ir jauku prisiminti mirusį artimą žmogų.
 

 

Paminklai kapams "Tyli kalva"


 
Štai dažniausiai klientų užduodami klausimai apie paminklus. Žvilgtelėkite, gal ir jūs rasite naudingos informacijos.
 

Į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis paminklą? Kokias medžiagas, spalvas rinktis?
 

Nepatariame rinktis paminklo, atkeliavusio iš Kinijos. Jie pigesni, tačiau kokybė labai rizikinga. Po kelių metų gali nublukti spalva.
Mes paminklus gaminame tik iš granito – tai labai tvirta, atspari laikui, įvairioms lauko sąlygoms medžiaga. Vienspalviai ar margi paminklai – tai, žinoma, skonio reikalas. Tačiau, reiktų pridurti, kad kuo paminklas tamsesnis, tuo labiau matosi dulkės ir purvas. Jei neturite galimybės kapų aplankyti dažnai, geriau rinkitės šviesesnį ar margesnį raštą.
Taip pat galiu pasakyti, kad šiuo metu labai populiarūs minimalistiniai paminklai kapams.
 

Kiek kainuoja paminklai įmonėje „Tyli kalva


Parašykite mums išsirinkto paminklo pavadinimą (esančio mūsų svetainėje) arba atsiųskite aprašymą, kokio norėtumėte. Taip pat laiške galite pridėti nuotrauką. O gal jums reikia sukurti išskirtinį paminklo dizainą?
Paminėkite, ar norėsite, kad meistrai paminklą nuvežtų į kapines ir sumontuotų?
Mūsų specialistai susisieks su jumis per kelias darbo dienas.
 

Gal skirtingi paminklai kapams skirtingai montuojami?


Paminklai skirstomi į vienos, dviejų ar trijų dalių. Nuo to priklauso ir sudėtingumas montuojant. Vienos dalies paminklą sumontuoti užtrunka apie valandą. Trijų dalių gali trukti tris ar daugiau valandų.
 

Per kiek laiko pagaminate / atvežate paminklą?


Priklauso ar paminklas yra ekspozicijoje. Jeigu jį turime sandėlyje – atvežame per kelias dienas. Jeigu reikia kurti dizainą, gaminti – gali užtrukti apie mėnesį. Taip pat priklauso nuo tuo metu esančio komandos užimtumo.
Jūs visada galite mums paskambinti ir mes, įvertinę jūsų užsakymą, tiksliai pasakysime trukmę.
 

Ar teikiate pristatymo paslaugas Lietuvoje? Kokia pristatymo kaina?
 

Teikiame ne tik pristatymo, bet ir montavimo paslaugas. Jums užsisakius, paminklai gali būti sumontuoti profesionalių meistrų nurodytose kapinėse. Išliesime pamatus, įtvirtinsime paminklą, antkapį, kitus elementus, sutvarkysime žemes.

Dirbame visoje Lietuvoje. Jūsų patogumui – ir šeštadieniais! Pristatymo kaina skaičiuojama pagal kilometrus nuo mūsų sandėlio Vilniuje.