Iš viso: 0.00 €

Akmenukai kapams

Brangaus žmogaus kapo puošimas – laiko ir atidumo reikalaujantis darbas. Kintančios dekoravimo tendencijos bei naujų medžiagų atsiradimas nuolat plečia sprendimų variantus. Mes stebime rinkos naujoves, todėl galime pasiūlyti plačias jūsų idėjų įgyvendinimo galimybes. 
 
Vienas populiariausių pastarojo laiko dekoravimo elementų – dekoratyviniai akmenukai. Jūsų pasirinkimui siūlome įvairius „Tyli kalva“ specialistų atidžiai atrinktus akmenukų variantus.
Gludinti akmenukai – dekoratyvinis akmuo, puikiai tinkantis ir naudojamas kapų aplinkos tvarkymui. Jis gražiai dera su kitomis medžiagomis, todėl parinktas prie antkapio, tvorelės, bortelių ar gėlyno, padeda sukurti išskirtinį stilių.
 
Kapų akmenukai yra nedideli, todėl jų panaudojimo galimybės labai lanksčios. Kelių spalvų akmenukais galime sukurti išskirtinį kapo raštą, unikalų derinį su gėlynu arba tiesiog tvarkingą ir praktišką kapo dekoraciją.
 
Dekoratyviniai akmenukai kapams ne tik puošia, bet ir sumažina kovą su piktžolėmis. Žinoma, abiems funkcijoms užtikrinti būtinas tinkamas dangos įrengimas. Pirmiausia nuimame bent 3 cm dirvožemio ir patiesiame geotekstilę. Ji neleidža išdygti piktžolėms bei akmenėliams maišytis su žemėmis, taip pat palaiko gerą drenažą, kurio dėka akmenėliai nekeičia savo spalvos. Paruošę pakraščius ir užtiesę plėvelę, kelių centimetrų sluoksniu užpilame akmenėlius. Gludinti akmenukai – ilgaamžiškas sprendimas, todėl pasirinkę šį variantą, galėsite būti tikri, kad jūsų artimojo kapas atrodo gražiai ir tvarkingai net jei neturite galimybės dažnai aplankyti jo kapo.
 
Jei interneto svetainėje jums sunku išsirinkti akmenukų spalvą ir dydį, kviečiame apsilankyti mūsų biure, Vilniuje arba Elektrėnuose. Padėsime išsirinkti jums tinkamiausią variantą. Prieš atvykdami, būtinai paskambinkite mums susitarti dėl vizito.
 
Jei nusprendėte atnaujinti visą kapo dizainą – galime jums parengti ir kelias skirtingas vizualizacijas. Variantuose gali skirtis ne tik granito gaminių ir akmenėlių spalva, bet ir išsidėstymas su kitais elementais. Galėsite palyginti, pasitarti su artimaisiais ir išsirinkti labiausiai tinkantį variantą.
 
Mūsų tikslas – gražus jūsų artimojo kapas, todėl jums išsirinkus dekoratyvinius akmenukus, profesionalūs „Tyli kalva“ meistrai atveš gaminius į kapines, paruoš žemę, padengs ją specialia plėvele bei supils akmenukus.
 
Jūsų patogumui dirbame ir šeštadieniais.