Iš viso: 0.00 €

Atlikti darbai

Žinome, kaip sunku išsirinkti paminklą ir antkapį arba nuspręsti, kaip tvarkyti artimojo kapą – todėl tikimės, kad jums padės "Tyli kalva" atliktų darbų nuotraukos.
Kapų tvarkymo pavyzdžiai, nuotraukos ir idėjos, kurias įgyvendino mūsų komanda.
Kapaviečių nuotraukos prieš ir po rekonstrukcijos
Mūsų atliktuose darbuose matyti, kad galima rinktis įvairių spalvų granitą, skirtingų formų paminklą arba antkapį ir pamatyti kitų kapų tvarkymo idėjų. Šiais laikais ne visi gali ir nori dažnai tvarkyti kapus – dėl emigracijos, gyvenamosios vietos (jei žmogus gyvena mieste, o, pavyzdžiui, senelių kapai yra toli nuo jo esančiame miestelyje), užimtumo, greito gyvenimo tempo, todėl dauguma kapų dabar yra visiškai ar didžiąja dalimi uždengiami granito plokštėmis ar skaldele. Aplankius artimojo kapą pakanka pamerkti gėlės žiedą ar uždegti žvakelę.

Atliekame šiuos darbus: betonuojame kapo apvadą, dedame apvadėlius (jei pilama skalda, smėlis, medžio drožlės, ar kita biri danga), statome paminklą, atliekame kitus dekoravimo darbus, pilame skaldą, kuriame kapo kompoziciją, užsiimame apželdinimu. Darbus atliekame atsižvelgdami į klientų norus ir galimybes, pasirinktą paminklo formą, granito spalvą, norimą dizainą, pasirinktus paminklus, bortelius, antkapius ir kt.