Iš viso: 0.00 €

Kiek kainuoja iškalti raides ant paminklo?

iskaltos raides ant rudo paminklo
 

Įvairūs kapavietės elementai leidžia atskleisti buvusį santykį su mirusiu žmogumi, padeda nupasakoti jo istoriją ir paryškinti mūsų prisiminimus bei apjungti visus kapavietės elementus į vieną memuarinę vietą. Tad neabejotinai, vienas svarbiausių kapavietės elementų – raidės ant paminklų, kurios gali būti ne tik bronzinės ir tvirtinamos atskirai ant paminklo, bet ir iškalamos paminkle. Tai itin subtilus, ilgaamžis ir nuo seno naudojamas būdas svarbiai informacijai ant paminklo įamžinti. 

Raidės paminkle gali būti iškalamos jūsų pasirinktu raštu, pločiu bei storiu. Raidės gali būti iškalamos ant naujai užsakomo paminklo ar atvykus į kapavietę, ant jau pastatyto paminklo. 

Žinoma, kaip ir kiti kapavietės elementai, taip ir paminkle iškaltos raidės – dėvisi ir reikalauja priežiūros. O bėgant laikui reikia atnaujinti. Keletas patarimų kaip atnaujinti raides ant paminklo:

-      Valydami paminklą, nepamirškite kitų kapavietės elementų. Raides ant paminklo užtenka nuvalyti kartą ar du per metus šepetėliu ar šluoste perbraukus per kiekvieną raidę.  

-       Po didesnio lietaus ar kitų kritulių – galima nusausinti iškaltas raides. Kur drėgmė, ten mėgsta kauptis ir pelėsis bei samanos. 

-       Jeigu nepavyksta jų išvengti – užpilkite vandeniu ir lengvai išvalykite su peiliuku.
 

 Kiek kainuoja iškaltos ant paminklo raides?

Kaip ir kiekvieno kapavietės elemento, taip ir raidžių kalimo ant paminklo kaina priklauso nuo šrifto, dydžio, sudėtingumo bei raidžių kiekio. Kiekviena idėja įkainojama asmeniškai. 

Na, o kylant įvairiems klausimams ar norint pasikonsultuoti su specialistu dėl idėjų įgyvendinimo, primename, kad tai galite padaryti telefonu ar užsiregistravę ir aplankę mus "Tyli kalva" produkcijos aikštelėse. Primename, raidžių kalimas ant paminklo vykdomas Vilniuje, Elektrėnuose