Iš viso: 0.00 €

Išskirtiniai paminklai ir jų gamyba

   Išskirtiniai paminklai kapams gali papasakoti apie mirusiojo gyvenimą ir jo ypatingus santykius su artimaisiais. Tokių paminklų gamyboje daug aukštos kvalifikacijos specialistų – skulptorių, dizainerių, dailininkų, akmentašių, projektuotojų bei graviūros specialistų. Bet apie išskirtinio paminklo gamybą papasakosime iš arčiau.

iskirtine kapaviete

 
   Pirmiausia viskas prasideda nuo jūsų poreikių ir lūkesčių išklausymo. Labai svarbu žinoti, kas jums patinka, kaip dažnai lankysite kapą ir kiek dėmesio galėsite skirti kapavietės priežiūrai. Taip pat svarbu turėti viziją, patikusių darbų pavyzdžių bei kapavietės elementų sąrašą, kurie jums patinka, o kurių norėtumėte nenaudoti. Žinoma, kitas esminis momentas – biudžetas, kurį norėtumėte skirti paminklo gamybai. Mūsų specialistai parodys jau atliktų darbų nuotraukas, taip pat, galės kartu vykti į kapines ir parodyti išskirtinius projektus gyvai. Išanalizavę jūsų artimojo kapavietės aplinką, pasiūlys kokios formos, spalvos ar kiti sprendimai čia tiktų.
 
isskirtinis kapas

   Taip pat būkite pasiruošę šiek tiek papasakoti apie savo artimąjį: kokie buvo jo pomėgiai, kokiais asmenybės bruožais, profesine veikla pasižymėjo kasdienybėje. Galbūt artimasis išėjo palikęs pageidavimų dėl kapavietės tvarkymo. Pavyzdžiui, jei artimajam patiko gėlės, tačiau jų nuolat nebus kam prižiūrėti – galime sukurti paminklą su gėlių motyvais. O galbūt artimasis mėgo dirbti su akmeniu, gaminti skulptūras – vieną jų galėtume panaudoti kaip kapavietės elementą ar net įkomponuoti paminkle. Tai tik keli pavyzdžiai, kaip paprastas akmuo, gali virsi artimąjį primenančiu ir jį įprasminančiu kūriniu. Toks paminklas turi istoriją, kurios jokioje prekybos aikštelėje nenusipirksite. Tai gi, įvertinus kapavietės aplinką, susipažinus su detalėmis apie artimąjį, išgirdus lūkesčius – bus pradedami pirminiai eskizai.

   Itin svarbus etapas – pradinė idėja – tai ilgiausiai trunkanti, sudėtingiausia, bet kartu ir įdomiausia darbo dalis. Idėjos parengimo procesas užtrunka nuo 2 iki 6 savaičių. Idėjos gali būti pateikiamos jums patogiausiu būdu: eskizais ranka ar eskizais pieštais specialiomis kompiuterinėmis programomis. Pateikiamas ne vienas variantas, kad galėtumėte pasirinkti. Ar panaudoti keletą elementų iš turimų ir sukuriant vieną – idealiausią. Galutinį variantą modeliuojame kompiuterine programa, remiantis kapavietės matmenimis ir proporcijomis.

isskirtinis paminklas
   Kai paminklo projektas jau yra apgalvotas, toliau vyksta pagrindiniai įgyvendinimo darbai. Tam tikruose paminklo gamybos proceso etapuose atvykti kviečiamas ir klientas, kad galėtų stebėti bei įvertinti tarpinius rezultatus. Dar kartą aptarti visus niuansus bei, reikalui esant, atlikti mažus ar net esminius pakeitimus. Pagaminę akmeninę dalį ir sulaukę paminklo dekoro elementų – rodome bendrą vaizdą ir laukiame patvirtinimo. Jeigu viskas yra taip, kaip įsivaizdavote, numatome montavimo dieną.

   Jeigu savo artimojo kapo įrengimui ieškote nestandartinio paminklo ar turite išskirtinių idėjų, kurias norite įgyvendinti – mes žinome kaip padėti!