Iš viso: 0.00 €

Antkapių, paminklų komplektai

Gražu, kai antkapiai ir paminklai dera tarpusavyje. Tačiau kartais išsirinkti visą komplektą gali būti sunku – sudėtinga įsivaizduoti, kaip atrodys, ar tikrai viskas derės. Specialiai jums mūsų komanda paruošė antkapių ir paminklų komplektus. Kviečiame pasižvalgyti į jau suderintus ir pilnai įgyvendintus projektus.
Žinoma, jei parinkti antkapiai, paminklai ar kiti priedai nepatinka, galime jums sukurti unikalų, išskirtinį dizainą. Susisiekite su mumis ir kartu rasime geriausią sprendimą.
 
 
Štai dažniausiai klientų užduodami klausimai apie antkapius. Žvilgtelėkite, gal ir jūs rasite naudingos informacijos.
 
Kiek laiko gaminami antkapiai?
Nuo 2 iki 6 savaičių. Gaminimo laikui įtakos turi antkapio sudėtingumas ir užsakymų gausa.
 
Kiek laiko montuojami antkapiai?
Nuo vienos iki dviejų darbo dienų. Dažnai darbus prailgina netinkamos oro sąlygos.
 
Kiek kainuoja antkapiai įmonėje „Tyli kalva
 
Parašykite mums išsirinkto antkapio pavadinimą (esančio mūsų svetainėje) arba atsiųskite aprašymą, kokio norėtumėte. Taip pat laiške galite pridėti nuotrauką. O gal jums reikia sukurti išskirtinį antkapio dizainą? Paminėkite, ar norėsite, kad meistrai antkapį nuvežtų į kapines ir sumontuotų?
Mūsų specialistai susisieks su jumis per kelias darbo dienas.
 
Kaip antkapiai gaminami? Ar galima tiesiog pasakyti norimus matmenis, ar važiuojate išmatuoti patys?
Klientams rekomenduojame, kad į kapavietę atvyktų mūsų specialistai ir viską tiksliai išmatuotų. Visgi, tai labai atsakingas momentas. Keli neatitinkantys milimetrai ir antkapiai gali gražiai nesusimontuoti, netilpti arba būti per maži.
 
Ar galima rinktis kelių skirtingų spalvų antkapį?
Žinoma. Turime tikrai ne vieną užsakymą, kuomet pasirenkamas kelių spalvų antkapis. Mes siūlome itin plačią granito akmens spalvų paletę. Galite rinktis nuo klasika jau tapusio raudonai juodo „Aurora“ iki „Mėlynojo perlo“. Ir visos šios spalvos yra itin natūralios.
 
Ar antkapiai, kaip ir paminklai – populiariausi minimalistiniai?
Pastaruosius kelis metus minimalistiniai antkapiai užsakomi vis dažniau. Tačiau minimalizmo kapavietėje negalima vadinti neįdomiu. Dažniausiai tai itin skoningas, jaukus variantas.
 
Ar galima antkapį uždėti ant seno kapo?
Taip. Užsukite į puslapį „Kapaviečių restauravimas“. Ten viskas aprašyta plačiau. Reiktų pastebėti, kad žmonės labai dažnai antkapį restauruoti bando patys. Norėtume patarti jiems bent jau pasikonsultuoti su specialistais. Taip bus išvengta techninių klaidų, tokių kaip netinkamai išlietas pamatas ir pan.
 
Jeigu neišsirenku iš granito pavyzdžių ir noriu kitokios spalvos. Ar užsakote, atvežate?
Taip. Galime jums atsiųsti granito spalvų pavyzdžių arba pakviesti pasikalbėti gyvai ir spalvą išrinkti kartu. Jei pasirinktos spalvos iš katalogo tuo metu neturėsime, galėsime užsakyti. Žinoma, tuomet antkapiai, paminklai bus gaminami šiek tiek ilgiau.
 
 
Dirbame visoje Lietuvoje. Jūsų patogumui – ir šeštadieniais! Gaminių pristatymo į kapines kaina skaičiuojama pagal kilometrus nuo mūsų sandėlio Vilniuje. Kviečiame susisiekti žemiau nurodytais kontaktais.