Iš viso: 0.00 €

Paminklai kapams

Įmonėje „Tyli kalva“ paminklai gaminami iš aukščiausios rūšies granito. Galite rinktis vienos, dviejų ar trijų dalių paminklus. Žemiau kviečiame apžiūrėti mūsų jau paruoštus paminklus ir jų kainas. Tačiau, jei jie nepatiks, galime jums sukurti unikalų, išskirtinį paminklą Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Kūrybinga ir profesionali įmonės komanda padės išpildyti visus norus, kad būtų gera ir jauku prisiminti mirusį artimą žmogų.

Paminklai kapams "Tyli kalva"


 
Štai dažniausiai klientų užduodami klausimai apie paminklus. Žvilgtelėkite, gal ir jūs rasite naudingos informacijos.
 

Į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis paminklą? Kokias medžiagas, spalvas rinktis?
 

Nepatariame rinktis paminklo, atkeliavusio iš Kinijos. Jie pigesni, tačiau kokybė labai rizikinga. Po kelių metų gali nublukti spalva.
Mes paminklus gaminame tik iš granito – tai labai tvirta, atspari laikui, įvairioms lauko sąlygoms medžiaga. Vienspalviai ar margi paminklai – tai, žinoma, skonio reikalas. Tačiau, reiktų pridurti, kad kuo paminklas tamsesnis, tuo labiau matosi dulkės ir purvas. Jei neturite galimybės kapų aplankyti dažnai, geriau rinkitės šviesesnį ar margesnį raštą.
Taip pat galiu pasakyti, kad šiuo metu labai populiarūs minimalistiniai paminklai kapams.
 

Kiek kainuoja paminklai įmonėje „Tyli kalva


Parašykite mums išsirinkto paminklo pavadinimą (esančio mūsų svetainėje) arba atsiųskite aprašymą, kokio norėtumėte. Taip pat laiške galite pridėti nuotrauką. O gal jums reikia sukurti išskirtinį paminklo dizainą?
Paminėkite, ar norėsite, kad meistrai paminklą nuvežtų į kapines ir sumontuotų?
Mūsų specialistai susisieks su jumis per kelias darbo dienas.
 

Gal skirtingi paminklai kapams skirtingai montuojami?


Paminklai skirstomi į vienos, dviejų ar trijų dalių. Nuo to priklauso ir sudėtingumas montuojant. Vienos dalies paminklą sumontuoti užtrunka apie valandą. Trijų dalių gali trukti tris ar daugiau valandų.
 

Per kiek laiko pagaminate / atvežate paminklą?


Priklauso ar paminklas yra ekspozicijoje. Jeigu jį turime sandėlyje – atvežame per kelias dienas. Jeigu reikia kurti dizainą, gaminti – gali užtrukti apie mėnesį. Taip pat priklauso nuo tuo metu esančio komandos užimtumo.
Jūs visada galite mums paskambinti ir mes, įvertinę jūsų užsakymą, tiksliai pasakysime trukmę.
 

➤ Kaip paminklai turėtų būti prižiūrimi?


Paminklai kapams iš granito bent kelis kartus per metus turėtų būti valomi šluoste. Poliruoto, lygaus paviršiaus paminklai reikalaus labai nedaug priežiūros, tad valyti teks rečiau. Jeigu gaminys tašytas, degintas, bučerduotas – dėmesio reikės skirti daugiau. Kuomet paminklas labai išteptas – rekomenduojame naudoti specialius valiklius: šepečiu, ūkiniu muilu ir vandeniu arba „Ultra-Stripper“ geliu panaikinsite riebalus; su „Wall Clean“ nuimsite dažus; su „Algakill“ panaikinsite pelėsį ir dumblą. Daugiau apie paminklų priežiūrą kviečiame skaityti čia.
 

➤ Ar paminklą galima susimontuoti patiems


Neslėpsime, paminklai kapams iš granito dėl savo geros išvaizdos ir aukštos kokybės tikrai nėra pigiausias variantas. Todėl, dalis žmonių, įsigiję granito gaminius, nusprendžia juos kapuose susimontuoti patys. Tačiau, juk tam reikalingos specialios žinios. Nelygiai sumontuoti paminklai gali įskilti, yra labiau pažeidžiami oro sąlygų, bei negražiai atrodo. Netvirtai sumontuoti granito gaminiai netgi gali nuvirsti ir kažką sužeisti.
Kviečiame nemontuoti paminklų ir kitų granito gaminių patiems, o darbus patikėti kompetentingiems „Tyli kalva“ darbuotojams. Jei negalite už gaminius ir darbus sumokėti iškart – susisiekite su mumis. Aptarsime jums palankų atsiskaitymo būdą ir laikotarpį!
 

➤ Ar paminklai montuojami visais metų laikais?


Ne. Montavimo darbai nevykdomi esant įšalui. Tačiau jei norite, kad prie jūsų kapo paminklas būtų sumontuotas pavasarį ar vasarą – ragintume nelaukti. Orams šylant visi skuba tvarkytis, todėl itin padaugėja užsakymų. Užsisakykite gaminius žiemą – suderinsime maketą, kainas, išsirinksite granitą, pradėsime gaminti. Tuomet, pasitraukus šaltiems orams iškart galėsime atlikti montavimo darbus.
 

➤ Turiu gražaus paminklo nuotrauką, ar galite jį pagaminti


Taip. Įmonės „Tyli kalva“ atliekama paminklų gamyba – itin moderni. Turime komandą, kuri gali išpildyti visus jūsų pageidavimus. Paminklai, antkapiai ar kiti granito gaminiai gali būti sukurti pagal jūsų pateiktą nuotrauką: fotografuotą pačių ar rastą internete. Taip pat galime pasiūlyti dizainerio ir skulptoriaus paslaugas. Galėsite džiaugtis unikaliu, tik jums pritaikytu sprendimu.
Paminklų gamyba atliekama Vilniuje (Rokantiškių g. 28, Vilnius) – kviečiame užsukti ir gyvai apžiūrėti granito pavyzdžius, pasitarti dėl maketo ir kainos.
 

 Neturiu laiko pasirūpinti kapo sutvarkymu, ar galite tai padaryti už mane


Taip! Jums pirmiausiai reiktų susisiekti su mumis – aptarsime, kokios paslaugos jums reikalingos. Galime sutvarkyti kapą po laidotuvių, atliekama antkapių, bortelių, paminklų gamyba. Gaminius taip pat sumontuojame, o vėliau pasirūpiname ir kapo papuošimu, skaldele ar akmenukais.
Esame inovatyvi komanda, tad visus klausimus galime derinti internetu ir telefonu.
 

 Kaip žinoti, kad paminklas pagamintas iš kokybiško granito


Visų pirma, paprašykite, kad jums papasakotų, iš kur atkeliavo akmuo, kur buvo pagamintas pats gaminys. „Tyli kalva“ savo gamintiems ir sumontuotiems gaminiams suteikia ilgametę garantiją. Parduodame tik itin kokybiškus gaminius, patys juos montuojame, tad galime drąsiai atsakyti už kokybę.
 

➤ Suskilo / nudilo / prarado spalvą senas paminklas, ar galite jį sutaisyti, renovuoti?


Taip. Mūsų dirbtuvėse atliekama ne tik paminklų gamyba, bet ir paminklų, antkapių bei kitų granito gaminių restauracija. Atnaujinti gaminius galime kapinėse arba savo dirbtuvėse. Restauruosime gaminio paviršių, nuvalysime visus nešvarumus ir paryškinsime užrašus. Daugiau apie kapaviečių restauravimą skaitykite čia.
 

Ar teikiate pristatymo paslaugas Lietuvoje? Kokia pristatymo kaina?
 

Teikiame ne tik pristatymo, bet ir montavimo paslaugas. Jums užsisakius, paminklai gali būti sumontuoti profesionalių meistrų nurodytose kapinėse. Išliesime pamatus, įtvirtinsime paminklą, antkapį, kitus elementus, sutvarkysime žemes.

Dirbame visoje Lietuvoje. Jūsų patogumui – ir šeštadieniais! Pristatymo kaina skaičiuojama pagal kilometrus nuo mūsų sandėlio Vilniuje.